Slovensko. Krajina s bohatou tradíciou, zvykmi a históriou. Krajina plná srdečných a pohostinných ľudí. Všetky tieto prvky sme spojili a vytvorili pre Vás unikátne miesto uprostred Bratislavy - Kolibu Kamzík. Miesto, špecifické svojou nezameniteľnou atmosférou slovenského vidieka, umocnenou vôňami a chuťami tradičných jedál a špecialít našej domácej kuchyne. Túto atmosféru dotvára srdečná a profesionálna obsluha, ktorá Vás svojou vrúcnosťou a pohostinnosťou privíta hneď pri vchode a postará sa o Vás.


Kapacita
Vrchná časť reštaurácie sa skladá z 45 miest.
Spodná časť reštaurácie má 30 miest.

Celá reštaurácia je nefajčiarska.

Terasa sa skladá z 10 miest.

Otvorené denne
11.00 - 23.00 hod.

Hľadáte zaujímavý darček pre svojho partnera / partnerku? Čo tak darovať mu darčekovú poukážku na večeru v Kolibe Kamzík, ktorú vyhotovíme podľa Vašich predstav.

Pre všetky dôležité momenty

Koliba Kamzík Premium je tu pre všetky Vaše dôležité okamihy. Či už hľadáte vhodné priestory pre komorné svadby, oslavy výročí, rodinné udalosti alebo profesionálnu prezentáciu Slovenska za účelom pracovných podujatí, chceme byť súčasťou Vašich významných chvíľ.

Ponúkame Vám moderné priestory s komfortným sedením pre skupiny až do 80 osôb v centre Bratislavy. Samozrejmosťou je kvalitná gastronómia, ktorú prispôsobíme Vašim požiadavkám, aby sme sa čo najviac priblížili Vašim očakávaniam.

V prípade záujmu o rezerváciu podujatia alebo individuálne vypracovanie cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 903 998 111 alebo emailom na adrese snp@kamzik.sk.

Podmanivá chuť lahodných vín

Koliba Kamzík ponúka širokú paletu domácich slovenských vín i kvalitné talianske šumivé vína.

 

Rozmaznajte svoje zmysly lákavou vôňou najlepších bielych, ružových aj červených vín. Vychutnajte si dúšky podmanivých vín z južného Slovneska alebo z Malokarpatskej oblasti. 

MICE

Hľadáte priestory na firemné stretnutie, rodinnú oslavu, výročie, svadbu alebo večierok? Priestory, ktoré budú reprezentovať našu krajinu, zvyky, tradície, históriu? Presne takéto priestory nájdete v dolnej časti reštaurácie Koliba Kamzík v Bratislave, Starom Meste. 

Príjemné posedenie tam nájde cca 30 ľudí. Dokonalú atmosféru dotvára krb a vlastný bar s obsluhou. Malým bonusom je možnosť posedenia v intímnejšej atmosfére uzavretého salónika, ktorý je súčasťou dolnej časti. 

Naopak veľkou výhodou je v prípade svadby alebo večierka možnosť ubytovania sa priamo v APLEND CITY Hoteli Perugia, ktorého súčasťou Koliba Kamzík je.

Ponúkame Vám a vaším hosťom, priateľom, kolegom, obchodným partnerom to, čím sa my Slováci vyznačujeme asi najviac – srdečnosťou a pohostinnosťou. 

Darujte zážitok!

Darčeková poukážka 10 €
10.00 €
Darčeková poukážka 20 €
20.00 €
Pri objednávke je k cene tovaru / poukážky pripočítaný poplatok Slovenskej pošty.

Navštívte nás

Koliba Kamzík
Zelená 5
811 01 Bratislava

GOOGLE MAPA

Prevádzkovateľ:
APLEND City, s. r. o.
Viliama Žingora 66
036 01 Martin, Slovensko

Otvorené denne
11.00 - 23.00 hod.

Reštaurácia Koliba Kamzík: +421 903 703 111
E-mail: perugia@kamzik.sk