Slovensko. Krajina s bohatou tradíciou, zvykmi a históriou. Krajina plná srdečných a pohostinných ľudí. Všetky tieto prvky sme spojili a vytvorili pre Vás unikátne miesto uprostred Bratislavy - Kolibu Kamzík. Miesto, špecifické svojou nezameniteľnou atmosférou slovenského vidieka, umocnenou vôňami a chuťami tradičných jedál a špecialít našej domácej kuchyne. Túto atmosféru dotvára srdečná a profesionálna obsluha, ktorá Vás svojou vrúcnosťou a pohostinnosťou privíta hneď pri vchode a postará sa o Vás.


Kapacita
Vrchná časť reštaurácie sa skladá z 45 miest.
Spodná časť reštaurácie má 30 miest.

Celá reštaurácia je nefajčiarska.

Terasa sa skladá z 10 miest.

Otvorené denne
Pondelok - Nedeľa 11:00-23:00

Hľadáte zaujímavý darček pre svojho partnera / partnerku? Čo tak darovať mu darčekovú poukážku na večeru v Kolibe Kamzík, ktorú vyhotovíme podľa Vašich predstav.

MYAPLEND menu

Ponúkame Vám zvýhodnenú ponuku jedál, v ktorej nájdete výber tradičných jedál a iných špecialít za super ceny. Celú ponuku MYAPLEND nájdete v jedálnom lístku. 

Pre využitie zľavy sa pred platbou preukážete Vašim vernostným číslom, ktoré nájdete vo Vašom účte MyAplend. 

A ak ešte nie ste členom, registrujte sa na www.myaplend.com a čerpajte výhody ihneď.

Podmanivá chuť lahodných vín

Koliba Kamzík ponúka širokú paletu domácich slovenských vín i kvalitné talianske šumivé vína.

 

Rozmaznajte svoje zmysly lákavou vôňou najlepších bielych, ružových aj červených vín. Vychutnajte si dúšky podmanivých vín z južného Slovneska alebo z Malokarpatskej oblasti. 

Oslavy

Hľadáte priestory na firemné stretnutie, rodinnú oslavu, výročie, svadbu alebo večierok? Priestory, ktoré budú reprezentovať našu krajinu, zvyky, tradície, históriu? Presne takéto priestory nájdete v dolnej časti reštaurácie Koliba Kamzík v Bratislave, Starom Meste. 

Príjemné posedenie tam nájde cca 30 ľudí. Dokonalú atmosféru dotvára krb a vlastný bar s obsluhou. Malým bonusom je možnosť posedenia v intímnejšej atmosfére uzavretého salónika, ktorý je súčasťou dolnej časti. 

Naopak veľkou výhodou je v prípade svadby alebo večierka možnosť ubytovania sa priamo v APLEND CITY Hoteli Perugia, ktorého súčasťou Koliba Kamzík je.

Ponúkame Vám a vaším hosťom, priateľom, kolegom, obchodným partnerom to, čím sa my Slováci vyznačujeme asi najviac – srdečnosťou a pohostinnosťou. 

Navštívte nás

Koliba Kamzík
Zelená 5
811 01 Bratislava

GOOGLE MAPA

Prevádzkovateľ:
APLEND City, s. r. o.
Viliama Žingora 66
036 01 Martin, Slovensko

Otvorené denne
Pondelok - Nedeľa 11:00-23:00

Reštaurácia Koliba Kamzík: +421 903 703 111
E-mail: perugia@kamzik.sk